Türkiyenin paletsiz taşımacılık ataçmanları öncüsü.

Mümessilliklerimiz
logo
  • +90 (0216) 311 20 26      
  • info@erelmakine.com

Erel Kalite Satar…

Erel Makine

Erel İş ve İstif Makinaları San Tic Ltd Şti 05.01.2011 yılında ithalatçı firma kimliği ile kurulmuş bir Aile şirketidir.

Kuruluş amacı; Endüstiriyel alanda ihtiyaç olan aynı zamanda tasarruf, güvenlik ve ergonomiyi artıran fakat az bilinen inovativ ürünlere ulaşıp tüketici ile buluşturmaktır. Bu anlamda başlangıçta start verdiği İspanyol Cebria Forklift Ataçmanları ile İngiliz Tractive Power akülü çekici & iticilerinin resmi ve tek yetkili Türkiye mümessilleri olarak yola çıkmıştır.

Takip eden yıllarda iş kolunu geliştirerek 2013 yılında Avrupa’da Forklift ataçman sektöründe parlayan ve yeni trend olarak büyüyen % 100 Alman menşeili Durwen Forklift Ataçmaları ile biraraya gelmiştir. 2014 yılında Avrupa’daki gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye’de ilk olarak paletsiz taşımacılık ataçmanları ile ilgili yatırım ve tanıtım yapan firma olmuştur.

Bu anlamda, Dünya’da kendi icat ettiği ve isimlendirdiği Forklift ataçmanlarını üreten Meijer Handling Solution firması ile temasa geçerek bu grubu da bünyesine katmayı başarmıştır. Böylelikle Konvansiyonel ataçman ve İnovativataçman gruplarını hazır stok olarak tek çatı altında toplayan yegane firmadır. Bunların yanı sıra pazardaki önemli ihtiyaçlardan biri olarak gördüğümüz forkliftlere uygulanabilen tartı sistemlerini müşterilerimize sunmak için Hollanda menşeili Dünyaca ünlü RavasForklift Tartı sistemleri ile iş birliğine girdik.

Firmamızın en son hamlesi ise İtalya menşeili Zallys akülü çekici , itici , yük ve personel taşıyıcılarının üreticisi ile mümessillik anlaşmasıdır.

Yoluna ; Uzun soluklu, müşteri memnuniyeti odaklı satış ve satış sonrası hizmetleri ile devam eden Erel Kalite Satar…