EREL MAKİNE

Erel İş ve İstif Makinaları San Tic Ltd Şti 05.01.2011 yılında ithalatçı firma kimliği ile kurulmuş bir Aile şirketidir.

Kuruluş amacı; Endüstiriyel alanda ihtiyaç olan aynı zamanda tasarruf, güvenlik ve ergonomiyi artıran fakat az bilinen inovativ ürünlere ulaşıp tüketici ile buluşturmaktır. Bu anlamda başlangıçta start verdiği İspanyol Cebria Forklift Ataçmanları ile İngiliz Tractive Power akülü çekici & iticilerinin resmi ve tek yetkili Türkiye mümessilleri olarak yola çıkmıştır.

Takip eden yıllarda iş kolunu geliştirerek 2013 yılında Avrupa’da Forklift ataçman sektöründe parlayan ve yeni trend olarak büyüyen % 100 Alman menşeili Durwen Forklift Ataçmaları ile bir araya gelmiştir. 2014 yılında Avrupa’daki gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye’de ilk olarak paletsiz taşımacılık ataçmanları ile ilgili yatırım ve tanıtım yapan firma olmuştur.

Bu anlamda, Dünya’da kendi icat ettiği ve isimlendirdiği Forklift ataçmanlarını üreten Meijer Handling Solution firması ile temasa geçerek bu grubu da bünyesine katmayı başarmıştır. Böylelikle konvansiyonel ataçman ve İnovativ ataçman gruplarını hazır stok olarak tek çatı altında toplayan yegane firmadır. Bunların yanı sıra pazardaki önemli ihtiyaçlardan biri olarak gördüğümüz forkliftlere uygulanabilen tartı sistemlerini müşterilerimize sunmak için Almanya menşeili Dünyaca ünlü Griptech Tartı sistemleri ile iş birliğine girdik.

Firmamızın en son hamlesi ise İtalya menşeili Zallys akülü çekici, itici, yük ve personel taşıyıcılarının üreticisi ile mümessillik anlaşmasıdır.

2021 yılı itibari ile inşa ettiğimiz kendi yerleşkemizde 200 adetten fazla hazır stok ataçmanlarımız, akülü itici ve çekicilerimiz ile hizmet veriyoruz. Kendi bünyemizdeki atölyemiz ile satış sonrası servis ve hazır stok yedek parça tedarikini en efektif seviyeye çıkartıyoruz.

Yoluna ; Uzun soluklu, müşteri memnuniyeti odaklı satış ve satış sonrası hizmetleri ile devam eden Erel Kalite Satar…

2011'DEN GÜNÜMÜZE
İnovatif ürünlerin bir numaralı adresi.

YEDEK PARÇA

İhtiyacınız için olan uygun yedek parçaları güvenilir ve kaliteli bir şekilde temin edebilirsiniz.

HAZIR STOK

Geniş bir stok ile hemen teslimat sağlayarak, ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunuyoruz.

KALİTE

Kaliteyi en üst düzeyde tutarak, müşterilerimize güvenilir ve mükemmel ürünler sunuyoruz

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uzman ekibimizle etkili satış sonrası hizmetler sunuyor ve her türlü sorununuzu çözüme kavuşturuyoruz.